Poznaj nas

Magda

Nie opowiada lecz działa

Tak też było z FiguraLa. Przy ogromny wówczas wsparciu męża zdecydowała się tworzyć miejsce, w którym Kobiety będą czuły się wyjątkowo, komfortowo, swobodnie. Miejsce niepowtarzalne na fitnessowej mapie Gniezna, do którego Kobiety będą chciały wracać, w którym znajdą chwilę dla siebie, skupią się na sobie, swoim pięknie i wyjątkowości, a przy okazji zadbają o kondycję oraz zdrowie. Cieszy ją każda chwila spędzona w klubie, który również dla niej jest „odskocznią” od nie zawsze łatwej codzienności. Miejscem relaksu, dobrych spotkań, ciekawych rozmów, dobrego humoru, życzliwości i nowych pomysłów. Jako żona, matka (co prawda dorosłych już Synów, ale wciąż absorbujących) i kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi, wie jak ważne jest od czasu do czasu pomyśleć tylko o sobie. Konsekwentnie dba o klimat w klubie. Przetestowała już chyba wszystkie dostępne na rynku dyfuzory zapachowe. Słucha Klientek i stara się wprowadzać rozwiązania, które jeszcze bardziej mają poprawić komfort podczas treningów. O herbacie Matcha opowiada jak o „napoju Bogów”. Jeśli jeszcze kogoś nie przekonała, to na pewno to zrobi.

Marta

to nasza najmłodsza „figurelka”.

Nie tylko stażem ale też wiekiem. Niezwykle dojrzała i rozsądna, a jednocześnie pełna zwariowanych pomysłów i chęci czerpania z życia pełnymi garściami. Wie jak istotną rolę w życiu pełni aktywność fizyczna. Ile potrafi dostarczyć radości i satysfakcji. Każdego dnia chce cieszyć się zdrowiem i sprawnością, co pomaga jej w rozwijaniu pasji i zainteresowań. Chętnie uczy się nowych rzeczy. W sytuacjach stresowych działa rozważnie i logicznie. Jest komunikatywna, otwarta i empatyczna. Kocha ludzi i oczywiście FiguraLa. Wolny czas spędza najchętniej aktywnie w towarzystwie przyjaciół.

Nadia

jest z nami od początku.

Sama regularnie dba o kondycję fizyczną i uwielbia kontakt z ludźmi więc praca w FiguraLa to dla niej czysta przyjemność. Ambitnie dąży do celu. Uśmiech i optymizm to jej znaki rozpoznawcze, a wolny czas najchętniej spędza aktywnie i w towarzystwie znajomych.

Olga

jest z nami od samego początku.

Pokochała to miejsce jeszcze zanim dołączyła do naszego zespołu Uwielbia klimat FiguraLa, który sama współtworzy. Jest naszym firmowym „kronikarzem” Pilnuje zapisów stałych miejsc w grafiku, czuwa nad terminami promocji. Zawsze możecie mieć pewność, że nic nie umknie Jej uwadze. Chętnie też pomoże w wyborze odpowiedniej maseczki, aby podczas sesji w saunie nie tylko zregenerować organizm, ale też lepiej odżywić cerę i włosy.

Ela

rozważna i empatyczna.

Dojrzała i poważna, a jednocześnie otwarta i bardzo przyjazna. Czas spędzany w klubie jest dla niej tym czego każda z nas czasami potrzebuje – oderwaniem się od codziennych obowiązków. Chętnie porozmawia, pomoże, zaparzy herbatkę, doradzi…

Asia

Nasz głos rozsądku.

Jest niepoprawną optymistką, patrzącą na świat przez różowe okulary, która jednocześnie twardo stąpa po ziemi. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Znajdzie rozwiązanie nawet w najtrudniejszej sytuacji. Wolny czas spędza najchętniej aktywnie z mężem i synkami.