Regulamin programu lojalnościowego

Uczestnikiem Programu może zostać każda Klientka Figura La

Jak dołączyć do Programu?

Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa w Programie podczas wizyty w Klubie, a my wydamy Kartę Uczestnika Programu Lojalnościowego Figura La.

Co zyskujesz?

Po zebraniu 10 punktów Uczestniczka Programu otrzymuje bon podarunkowy o wartości 50 zł do wykorzystania w Klubie.

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO KLUBU FITNESS FIGURA LA

Niniejszy regulamin określa zasady działania PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO klubu fitness Figura La działającego w Gnieźnie (62-200) przy ul. Wolności 40b.

Właścicielem kluby fitness Figura La jest firma Profesja Plus z siedzibą w Osińcu gm. Gniezno.

Warunkiem uczestnictwa w Programie Lojalnościowym Fitness Figura La jest akceptacja wszystkich punktów poniższego regulaminu. W przypadku osób niepełnoletnich za przestrzeganie i akceptowanie regulaminu odpowiadają ich prawni opiekunowie

 1. Klub fitness Figura La, świadczy usługi rekreacyjno – sportowe.
 2. Aby zostać Uczestniczką Programu Lojalnościowego Klubu Figura La należy zgłosić chęć uczestnictwa w Programie pracownikowi Klubu.
 3. Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w Programie Uczestniczka otrzyma kartę lojalnościową, która jest jednocześnie kartą do ewidencjonowania zebranych punktów.
 4. Po zebraniu 10 punktów Uczestniczka Programu otrzymuje bon podarunkowy o wartości 50 zł do wykorzystania w Klubie.
 5. Bon podarunkowy o którym mowa w pkt. 4 jest ważny 30 dni od dnia wydania.
 6. Bon podarunkowy o którym mowa w pkt. 4 może zostać wykorzystany na zakup usług świadczonych przez klub fitness Figura La (pojedyncze wejścia na treningi na dowolnie wybranym urządzeniu bądź na zakup karnetu) lub na zakup artykułów oferowanych do sprzedaży w klubie fitness Figura La.
 7. Bon podarunkowy o którym mowa w pkt. 4 może zostać wykorzystany na zakup usług wycenionych wg cennika regularnego.
 8. Bon podarunkowy o którym mowa w pkt. 4 nie łączy się z żadnymi promocjami stałymi oraz czasowymi organizowanymi przez klub fitness Figura La.
 9. Bon podarunkowy o którym mowa w pkt. 4 nie podlega wymianie na gotówkę.
 10. W ciągu jednego kwartału kalendarzowego każda Uczestniczka PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO może uzyskać jeden bon podarunkowy.
 11. Bon podarunkowy o którym mowa w pkt. 4 może zostać wykorzystany tylko przez Uczestniczkę PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO, która bon otrzymała.
 12. Bon podarunkowy o którym mowa w pkt. 4 może zostać wykorzystany dofinansowanie zakupu kolejnego karnetu lub pojedynczego wejścia na trening na dowolnym urządzeniu lub zakup produktów oferowanych do sprzedaży klubie fitness Figura La.
 13. Punkty przyznawane w ramach PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO klubu fitness Figura La są odnotowywane przez Pracownika klubu fitness Figura La na karcie lojalnościowej po udokumentowaniu przez Uczestniczkę Programu czynności upoważniającej do przyznania punktów.
 14. Czynności upoważniające do uzyskania określonej ilości punktów w ramach PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO klubu fitness Figura La
  – „zameldowanie się” w klubie fitness Figura La na platformie
  społecznościowej facebook.com – 1 pkt

  – udostępnienie postu zamieszczonego na fan page Figura La na portalu
  społecznościowym facebook.com – 1 pkt

  – zakup karnetu na minimum 10 wejść – 2 pkt
  – dodanie opinii w aplikacji MultiSport – 1 pkt
  dodanie opinii na google.pl – 2 pkt
  – skuteczną rekomendację, czyli za polecenie zakończone zakupem karnetu
  przez osobę, której Uczestniczka PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO poleciła
  Klub Fitness Figura La – 2 pkt
 15. Niezapoznanie się z regulaminem PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO klubu fitness Figura La dostępnym w recepcji Klubu, nie zwalania Uczestniczki z jego postanowień i stosowania się do nich.